zaterdag 04 september 2027 — zondag 05 september 2027 • Oorlogsmuseum Overloon • Terug naar agenda

Eyewitness Event

Het Eyewitness Event – Living History zal plaatsvinden in het weekend van 4 en 5 september 2027 op het terrein van het museum. Een weekend vol re-enactment op het hoogste niveau, historische uniformen, voertuigen én ‘mock battles’ waarbij deelnemers elkaar in verschillende scenario’s te lijf gaan. Een unieke ervaring op een historisch unieke locatie! Vanzelfsprekend is ook het museum zelf geopend met op beide dagen extra programmering.

Programma

Loop rond tussen authentieke kampementen, loopgraven, schuttersputjes en stukken geschut. Laat je bijpraten over alles wat je ziet door de re-enactors, bekijk de voertuigen die er staan en leef intens mee met de gevechten op het battle-terrein. En vergeet niet het museum te bezoeken met daarin meer dan 150 authentieke vaar- voer- en vliegtuigen. Natuurlijk zorgen wij ook voor de inwendige mens en zijn er meer dan genoeg plekken om een lekker hapje of drankje te nuttigen, beleven maakt hongerig!

Het volledige dagprogramma is nog volop in ontwikkeling maar wees gerust; het wordt een evenement dat je niet snel zult vergeten.

Het actuele programma en meer informatie over het nieuwe Eyewitness Event vind je op www.oorlogsmuseum.nl/nl/events/eyewitness-event/.

Wij zijn geopend, je bent van harte welkom!